تماس بگیرید

درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.

مجموعه بازرگانی پولاد از سال 1383 فعالیت خود را با هدف خدمت رسانی به تولیدات داخلی و حمایت از تولید ملی در زمینه ی خرید و فروش انواع آهن آلات آغاز نموده است ، و در ادامه از سال 1388 با تکمیل کادر مدیریتی اقدام به واردات انواع ورق های استنلس استیل کرده است.

این شرکت( آفاق پولاد پایدار) در حال حاضر از طریق شبکه ی وسیع و دانش عمیق در بازار مرجع شما در تجارت فولاد می باشد. افتخار ما ایجاد روابط بلند مدت با کارخانجات تولیدی و مصرف کنندگان در سراسر دنیاست.

ترکیب بصیرت بازار ، هوش بازار، درک مشتری، و دانش تولیدی ما را قادر به حمایت دائمی از مشتریان می سازد. برای تامین مواد کارخانجات ما قادر به هماهنگی در مقیاس جهانی و با تجارت در بیش از 11 کشور دنیا هستیم.

آرمان های بازرگانی پولاد

این شرکت تا سال 1402 بعنوان یک برند معتبر در ایران در خصوص واردات/صادرات و توزیع محصولات استنلس استیل و انواع آهن آلات خواهد بود

ان شاء الله

blank

ماموریت بازرگانی پولاد

بازرگانی پولاد با هدف خدمت رسانی به تولید ملی تاسیس شده و از روز اول حذف دلال ها و واسطه های صنعت فولادی در دستور کار بوده.

این شرکت با راه اندازی سیستم های جدید فروش و مدرنیته کردن علم خود در فروش محصولات استنلس استیل و انواع آهن آلات خود را به تولید کنندگان نزدیک کرده و توانسته روابط دوستانه ای با شرکت های تولیدی ایجاد نماید.

بازرگانی پولاد همواره در کنار تولید کنندگان بوده و آنها را شریک تجاری خود میداند.

چشم انداز بازرگانی پولاد

یکی از اهداف بازرگانی پولاد حذف واسطه های محصولات فولادی میباشد اما در این میان اهدافی هم برای بالا بردن میزان واردات استنلس استیل خود در سال های آینده را دارد. همچنین برنامه ای برای صادرات آهن آلات از ایران به کشورهای آسیایی و اروپایی را در دستور کار دارد.

بازرگانی پولاد قصد دارد با ایجاد مجموعه ای متخصص و قابل اعتماد تکیه گاهی برای تمامی فعالان در صنعت آهن آلات باشد. این شرکت با دارا بودن تکنیک های تولید و فروش در نظر دارد کمک بهینه به تولید کنندگان برای تولید محصولات خود نماید.

این مجموعه قصد دارد با سیاست قیمت گذاری محصولات فولادی آنرا به پایین ترین قیمت ارایه دهد و در سالهای آتی بعنوان یک برند معتبر در قیمت گذاری محصولات استنلس استیل و انواع آهن آلات کمک به رشد تولید ملی در کشور نماید و در نهایت گسترش فعالیت خود را در زمینه ی تولیدات داخلی به ثمر رساند

ان شاء الله