تماس بگیرید

قیمت آهن دست دوم در سال 1400

قیمت آهن دست دوم

در سال‌های گذشته عواملی مثل افزایش قیمت مواد اولیه و همچنین بالا رفتن نرخ دلار، باعث افزایش چشمگیر قیمت آهن در بازارهای داخلی شده است. همین موضوع سبب شده است که بسیاری از مصرف‌کنندگان به استفاده از آهن آلات دست دوم روی بیاورند. بیشترین میزان مصرف آهن آلات دست دوم در صنایع خودروسازی و ساختمان‌سازی است. شما می‌توانید برای اطلاع ار قیمت و خرید انواع آهن آلات با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. در ادامه قیمت آهن دست دوم در سال ۱۴۰۰ را بررسی خواهیم کرد.

قیمت آهن دست دوم

پیش از مشخص کردن قیمت هر کیلو آهن، ابتدا باید عوامل تأثیرگذار بر قیمت آهن را بشناسیم. در نهایت محصولات مورد نظر باید با توجه به این عوامل بررسی شوند، تا بتوان قیمت آهن دست دوم امروز را مشخص کرد. بسیاری از صنعتگران و تولیدکنندگان از آهن دست دوم برای ساخت و ساز استفاده می‌کنند. مطمئن‌ترین و بهترین راه برای اطلاع از نرخ آهن دست دوم، تماس با کارشناسان بازرگانی پولاد است، چرا که قیمت آهن روزانه تغییر می‌کند.

قیمت آهن دست دوم 1400

عوامل موثر بر قیمت آهن دست دوم

عوامل بسیاری را می‌توان بر قیمت هر کیلو آهن دست دوم ۱۴۰۰ موثر دانست. عوامل موثر قیمت آهن آلات دست دوم عبارتند از:

  • نوع محصول
  • جنس محصول
  • میزان جوشکاری بر روی آهن
  • برش مقطع های فولادی
  • میزان انحنا و تابیدگی آهن
  • میزان زنگ زدگی آهن

می‌توان گفت که میزان زنگ زدگی زیاد در آهن های ضایعاتی و یا بالا بودن تعداد دفعات جوشکاری بر روی آن‌ها، قیمت را کاهش خواهد داد. به علت نوسان روزانه قیمت آهن، شما مشتریان گرامی می‌توانید برای خرید آهن آلات دست دوم، با شماره‌های موجود در سایت بازرگانی پولاد تماس بگیرید و از قیمت آهن دست دوم امروز اطلاع حاصل کنید.

این مطلب را نیز مطالعه کنید: تفاوت میلگرد و مفتول چیست؟

قیمت آهن دست دوم سال ۱۴۰۰

محصولات فولادی استحکام بسیار بالا و عمر مفید طولانی دارند، پس می‌توان از تیرآهن های دست دوم در ساختمان سازی و ساخت اسکلت های فلزی استفاده کرد. امروزه بسیاری از سازندگان به منظور کاهش هزینه‌ها، در ساخت اسکلت‌های فلزی و سازه های فلزی صنعتی مثل سوله، از تیر آهن های دست دوم استفاده می‌کنند. نمی‌توان عدد ثابتی را به عنوان نرخ آهن دست دوم سال ۱۴۰۰ مشخص کرد. چرا که ممکن است قیمت‌هابه صورت روزانه و یا حتی ساعتی تغییر کنند. بنابراین شما در ابتدا باید آهن دست دوم مورد نیاز خود را از نظر زنگ زدگی، میزان جوشکاری و سایر موارد گفته شده بررسی کنید. سپس با توجه به وزن آهن مبلغ قابل پرداخت را تعیین کنید. مسلم است که شما با خرید آهن دست دوم نسبت به خرید آهن نو، هزینه‌ی کمتری را پرداخت می‌کنید.

خرید آهن دست دوم

تیرآهن در ابعاد مختلفی تولید می‌شود و برای مصارف مختلف ابعاد خاصی از این مقاطع مورد نیاز است. یکی از مزایای استفاده از تیرآهن های دست دوم این است که این مقاطع علاوه بر قیمت مناسب، در ابعاد مختلفی نیز عرضه می‌شوند. شما می توانید به راحتی تیرآهن دست دوم را در ابعاد مورد نیاز خود خریداری کنید. در این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه های برشکاری وجود ندارد.

خرید آهن دست دوم کیلویی

در ماه های اخیر سال جاری شاهد روند صعودی نرخ ارز بوده ایم. همانطور که می‌دانید افزایش نرخ ارز قیمت محصولات فلزی و قیمت هر کیلو آهن دست دوم، را نسبت به سال گذشته به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد. طی ماه‌های اخیر قیمت میلگرد فولادی که یکی از آهن آلات مورد نیاز در ساختمان سازی است، سه برابر شده است. قیمت تمام محصولات فلزی با توجه به وزن و قیمت مواد اولیه آن ها در وب سایت بازرگانی پولاد موجود است. شما می‌توانید از طریق بازرگانی پولاد به صورت روزانه از نرخ آهن دست دوم مطلع شوید.

بودجه عمرانی تعیین شده کشوری نیز در کنار عوامل موثر بر قیمت هر کیلو آهن دست دوم، بر نوسانات قیمت این محصولات اثر خواهد داشت. در لایحه بودجه به تأمین منابع مالی بودجه عمرانی توجه چندانی نشده است. بنابراین می‌توان گفت نرخ آهن دست دوم سال ۱۴۰۰ با توجه به نوع استفاده‌ی قبلی و جنس آن، متفاوت است. برای مثال مثال قیمت آهن آلات مکانیکی با قیمت آهن آلات در و پنجره و ورق‌هایی که برای ساخت خودرو روکش شده ‌اند، تفاوت خواهد داشت. قیمت هر کیلو آهن 1400 نیز با توجه به این موارد می‌تواند دستخوش تغییر شود.

تیرآهن دست دوم

قیمت هر کیلو آهن دست دوم

همان طور که گفته شد عوامل بسیاری در تعیین نرخ دقیق هر کیلو آهن دست دوم اثر دارند. و نمی‌توان نرخ مشخصی را برای آهن دست دوم تعیین کرد. شما برای اطلاع از قیمت روز آهن دست دوم، باید آن را از یک منبع معتبر به صورت روزانه استعلام کنید. کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی بازرگانی پولاد به شما کمک می کنند تا از قیمت آهن امروز مطلع شوید. برای اطلاع از قیمت و خرید انواع آهن آلات با ما تماس بگیرید.

مقالات

آهن دست دومقیمت آهن دست دومقیمت آهن دست دوم امروزقیمت هر کیلو آهن دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.