تماس بگیرید

بازرگانی پولاد وارد کننده ورق های استیل و تامین کننده محصولات فولادی در ایران ؛ از سال 1383 جهت پیشرفت در صنایع فولادی و صنعت تولید باکیفیت فولاد در کشورعزیزمان ایران ، بر آن شد که عاملیت فروش ( نمایندگی فروش ) مصولات فولادی کارخانه های معتبر ایرانی را اخذ نموده است.

از این رو بازرگانی پولاد عامل فروش معتبر کارخانه فولاد مبارکه اصفهان شده است. جهت دریافت قیمت های به روز و خرید اعتباری و خرید نقدی با واحد فروش بازرگانی پولاد تماس حاصل نمایید.

تصویر کارخانه فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فولاد مبارکه اصفهان، اعظیم ترین واحد صنعتی کشور است. این واحد صنعتی اعظیم درطی  سال های پس از انقلاب شروع به ساخت شد و در سال 1372 مورد بهره وری قرار گرفته است.

فولاد مبارکه اصفهان تولید کننده مرغوب ترین مصولات  نورد گرم دیده  ، نورد سرد دیده ، کلاف و ورق قله اندود و همچنین کلاف گالوانیزه و گالوانیزه رنگی  می باشد.

پودر سنگ آهن مورد نیاز شرکت فولاد مبارکه اصفهان از معادن گل گهر و چادر ملو تامین می گردد ؛ و توسط راه آهن به واحد انباشت و برداشت کارخانه منتقل می گردد.

پودر سنگ آهن واحد انباشت در واحد گندله سازی  تبدیل به گندله پخته کروی با قطر حدود 8 میلیمتر تا 16 میلی متر شده و در واحد احیا  مستقیم با از دست دادن اکسیژن خود به آهن اسفنجی تبدیل و سپس در کوره های قوس الکتریکی واحد فولاد سازی  همراه با قراضه ذوب میشود.

فولاد مذاب پس از تخلیه از کوره به واحد تصفیه ثانویه انتقال داده میشود و ترکیب شیمیایی با در نظر گرفتن نیاز مشتری ساخته شده و به ماشین های ریخته گری  منتقل و به شمش های فولادی ( تختال ) تبدیل میگردد.

تختال ها خنک و پرداخته شده و به واحد نورد گردم منتقل میشود. در این واحد تختال ها  توسط کوره های از قبل گرم شده به دمای مناسب رسیده و طی مراحل مختلفی نورد می شود و به صورت کلاف هایی از ضخامت 5/1 تا 16 میلیمتر تبدیل میگردد.  

لیست قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

تصویر انبار اصفهان بازرگانی پولاد تامین کننده ورق های فولادی در ایران

تصویری از انبار  بازرگانی پولاد در اصفهان . بازرگانی پولاد وارد کننده ورق های استیل و استنلس استیل ، و تامین کننده ورق های گالوانیزه ، گالوانیزه رنگی ، ورق آلومینیوم ، ورق مس  ورق سیاه و ورق روغنی مباشد .  بازرگانی پولاد عامل معتبر  فروش ورق سیاه فولاد مبارکه  اصفهان می باشد.

شرکت های تولید فولاد ایرانعامل فروشقیمت ورق سیاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.