تماس بگیرید

پروفیل صنعتی

قیمت پروفیل صنعتی

در لیست زیر، جدول قیمت پروفیل صنعتی در ضخامت‌ها ، ابعاد و همچنین سایزهای مختلف را مینوانید مشاهده کنید . پروفیل صنعتی تا ابعاد 400*400 در ضخامت های 5 ، 6 ، 8 ، 10 ،12 و 15 میلیمتر و با کیفیت بالا  با  ورق فولاد مبارکه و کارخانه های معتیر داخلی  تولید شده  .این محصول با کیفیت بالا با قیمت مناسب و ارزان در اختیار شما ثرار داده شده است.

راهنمای خرید پروفیل صنعتی

همکاران و مشتریان عزیز بازرگانی پولاد میتوانید جهت استعلام موجودی کالا و اطلاع از نوسان قیمت پروقیل در بازار با واحد کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید . هم چنین در خصوص کیقیت کالا خود و  نحوه اطلاع از شرایط پرداخت با واحد بازرگاپس از تایید پرداخت، واحد ترابری و لجستیک یازرگانی پولاد دستور بارگیری و ارسال بازرگانی تماس یگیرید .


جدول قیمت پروفیل صنعتی

_
فولاد آریا
قیمت فولاد آریا
پروفیل علویجه

قیمت پروفیل علویجه

پروفیل علویجه
پروفیل هیربد
قیمت پروفیل هیربد
فولاد کالوپ
قیمت فولاد کالوپ
پروفیل آسیا
قیمت پروفیل آسیا
حداد گستر کچو
لوله و پروفیل حداد گستر کچو

پروفیل صنعتی چیست؟

صنعت فولاد برای اقتصاد ایران و کشورهای دیگران جهان بسیار مهم است. فولاد ماده مورد نظر برای بسیاری از عناصر ساخت و تولید در جهان می باشد. ماده اولیه برای تولید انواع محصول چون تیر آهن پروفیل ( پروفیل صنعتی و پروفیل ساختمانی ) همچنین انواع ورق های فولادی و استنلس استیل میباشد.

صنعت فولاد در تمامی صنایع ، همانند صنایع حمل و نقل و محصولات مصرفی مختلف آن و دیگر صنایع کاربرد دار است. فولاد نیز به دلیل قدرت خود از ارزش بالایی برخوردار است و همچنین بازیافت شده ترین ماده است.

کاربرد پروفیل ( پروفیل صنعتی)

قوطی ها و پروفیل های صنعتی مواردی هستند که از ورق های فلزی پوشیده از قلع ساخته شده اند. که به اصطلاح قلع اندود می شوند. پروفیل و قوطی از ورق های گالوانیزه و یا روغنی تولید میشوند. تولیداد این پروفیل های صنعتی در کشور مان ایران هم به راحتی انجام میشود.
قوطی و پروفیل میتوانند سطح مقطع متفاوتی داشته باند. اشکال استوانه ای به قطر و طول های مختلف. آنها را می توان با سرب هم عایق کاری کرد.
فقط با بالا بردن سرب. قوطی های قلع برای بسته بندی مواد غذایی به دلیل تحقق بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند
الزامات. از آنجا که می توان به راحتی و ارزان تولید کرد ، برای بسته بندی ها ترجیح داده می شوند.