لیست قیمت ورق سیاه

لیست قیمت ورق سیاه :   بازرگانی پولاد در سال 1392 با در نظر گرفتن پایین ترین قیمت ها جهت حمایت از تولید داخلی برآن شد ؛ تا با معرفی خود به اکثر کارخانه‌های معتبر داخلی از جمله فولاد مبارکه اصفهان ، فولاد اکسین اهواز ، فولاد سبا و همچنین فولاد کاویان ،عاملیت مجاز فروش ورق سیاه  ورق نورد گرم و نورد سرد بر عهده بگیرد . همچنین محصولات این شرکتها را به طور مستقیم و به قیمت تعیین شده کارخانه و پایین تر در اختیار شما همکاران و همچنین تولید کنندگان محترم قرار دهد.

کارشناسان فنی بازرگان پولاد: 

لیست قیمت ورق سیاه  ( ورق فولادی ) با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات مبادلات ارزی  همواره دارای نوسانات بسیاری است. به دلیل حجم بالای مصرف ورق سیاه ( ورق آهن) در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان ، صنایع شهرسازی و تولید خودرو و غیره است ؛ ورق سیاه پرکاربردترین نوع فلز میباشد این نوسانات ناگهانی تاثیر چشمگیری در محاسبات مالی پروژه‌ها خواهد داشت.

در این صفحه میتوانید  لیست قیمت ورق سیاه به روز را مشاهده کنید.

قابل توجه همکاران محترم و مشتریان گرامی: باتوجه به نوسانات قیمت ورق سیاه  و همچنین ورق نورد سرد بازار آهن و حجم معاملات بازرگانی پولاد، و جهت خرید ورق آهن  و همچنین دریافت قیمت نهایی و تایید موجودی و کسب اطلاعات بیشتر برای سهولت در انجام معامله با واحد فروش  تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه 10میل فولاد مبارکه
قیمت ورق سیاه 15 میل فولاد مبارکه

لیست قیمت ورق سیاه فولاد اکسین خوزستان

لیست قیمت ورق سیاه :

قیمت ورق های فولادی با توجه به نهوه تولید ورق سیاه نسبت به قیمت ورق استیل قیمت مرقوم به صرفه و هم چنین پرمصرف تر می باشد.

ورق سیاه از ورق نورد گردم به راحتی در کارخانه های داخلی کشور تولید میشوند. از این رو ورق فولاد مبارکه اصفهان مرغوب ترین و کامل ترین رنج ضخامت را در بین تولید کنندگان داخلی را دارا می باشد.

برای خرید ورق آهن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید : شماره تماس : 02187700216 می باشد .

لیست قیمت ورق سیاه : ورق فولادی نورد گرم نوعی فولاد نورد مسطح است که با برش عرضی از کویل های نورد گرم پس از غلتیدن آنها بر روی آسیاب های نیمه پیوسته یا مداوم بدست می آید.

شروع پروژه با خرید ورق آهن

هنگام شروع به انجام یک پروژه عمرانی ، یا ساخت تولید یک وسیله نقلیه ( همانند کشتی ، خودرو ، هواپیما و یک قطار ) . ابتدا باید نوع ورق مورد استفاده را بشناسیم و انتخاب صیح را انجام دهیم. این امر شناختن نوع فولادی که برای نیاز پروژه شما مناسب تر باشد ، بسیار مهم و الزامی است.
ورق انواع مختلفی از تولید فولاد می تواند موادی تولید کند که برای برنامه های خاص عملکرد بهتری داشته باشد. روشهای تولید ورق سیاه ( نورد گرم) و ورق روغنی ( نورد سرد ) از فولاد به طور خاص تأثیر زیادی در عملکرد کلی فولاد دارد.
دانش قبلی در مورد تمایز بین دو روش می تواند به شرکت شما در صرفه جویی در وقت ، هزینه مواد اولیه و پردازش اضافی کمک کند. این مقاله با هدف تبیین تفاوت های بین ورق سیاه  و ورق روغنی و بحث در مورد مزایا (و محدودیت ها) هر یک انجام شده است.
توجه: ورق سیاه  و ورق روغنی (نورد گرم و نورد سرد ) نباید در درجه های مختلف فولاد اشتباه شود.
فولادهای درجه مختلف می توانند به صورت ورق سیاه یا ورق روغنی تولید شوند. ورق سیاه به اصلاح ، فولاد نورد گرم است که فولاد نورد در دمای بالا بیش از 1700 درجه فارنهایت ساخته می‌شود. ورق آهن در دمای بیش از 1700 فارنهایت بالاتر از دمای کریستالیزاسیون اکثر فولادها قرار می‌گیرد.
که این امر باعث می‌شود که فولاد به آسانی شکل گیرد. این فرایند باعث می‌شود که محصلات با ورق سیاه راحت تر ساخته شوند.
قیمت ورق استیل

قیمت ورق استیل

نکاتی در مورد ورق ST37

صفحه فولادی St37-2 ، در زیر صفحه فولادی DIN17100 استاندارد St37-2 ، تحت استاندارد DIN17100 ، ما می توانیم صفحه فولادی St37-2 را به عنوان فولاد سازه مشترک کربن در نظر بگیریم.

ورق فولادی St37-2 یکی از فولادهای ساختاری کربن است ، St37-2 نوعی ورق فولادی تحت استاندارد DIN است که برای ساخت کشتی ، پل ، از ورق با استحکام استفاده می شود. St37-2 معادل EN: S235JR، JIS: SS400، ASTM: A283C و UNI: FE360B

لیست قیمت ورق سیاه روغنی